O SPOLOČNOSTI

METAL KLIMEX s. r. o. je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom hutníckeho materiálu. Naším hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov a nadštandartný prístup. Náš tým obchodných predajcov s dlhoročnými skúsenosti v obore predaja hutníckeho materiálu poskytuje poradenstvo a mnohoročnú skúsenosť v oblasti predaja hutníckeho materiálu, kompletné riešenia pre zákazníka, vrátane náročných a nadštandardných služieb opracovania materiálu s garantovanou vysokou kvalitou výstupu v moderne vybavených servisných centrách, promptnosť pri zabezpečení požadovaného množstva v minimálnom čase, doplnkové služby podľa potrieb zákazníka (doprava tovaru na miesto určenia, vykládka hydraulickou rukou, minimálne čakacie doby na dodanie tovaru)

Našimi hlavnými dodávateľmi hutníckeho materiálu sú výrobcovia ocele na Slovensku, v Maďarsku, v Čechách a iných štátov EU, ktorí sú garanciou vysokej kvality atestovaných materiálov a produktov vysokej kvality, vhodné aj na najnáročnejšie spracovanie vo výrobnom procese u zákazníka

V súčasnosti disponujeme skladmi o rozlohe 7000 m2. Na sklade je k okamžitému odberu viac ako 10.000 ton hutníckeho materiálu . Nakládku a vykládku realizujeme pomocou diaľkovo ovládaných mostových žeriavov a vysokozdvižných vozíkov. Spoločnosť v rámci kompletného dodávateľského servisu zabezpečuje rozvoz materiálu a výrobkov na miesto určenia.

Spoločnosť Metal Klimex s.r.o. prevádzkuje dve deliace linky na priečne a pozdĺžne delenie zvitkov na pásy a tabule podľa požiadavky zákazníka. Aj naďalej poskytujeme delenie materiálu pálením a rezaním, strihanie na presné rozmery ako aj technické poradenstvo a konzultácie.

KONTAKTUJTE NÁS

 
kontakt ikona2

Lucia Huttová
(asistent predaja )

+421 915 989 422
huttova@metalklimex.sk

Máte záujem o náš sortiment?